1955
- Růžička Zdeněk víceboj 5.m BR 5.m
1967
- Reizenthaler Miroslav víceboj 37.m
1973
- Tannenberger Gustav víceboj 20.m
1977
- Tannenberger Gustav víceboj 16.m
- Migdau Jan víceboj 30.m
- Brýdlová Dana víceboj 11.m
- Černá Věra víceboj 18.m
1979
- Migdau Jan víceboj 17.m PŘ 6.m
- Černá Věra víceboj 6.m PŘ6.m BR8.m PR6.m
1981
- Migdau Jan víceboj 42.m PŘ 6.m
1983
- Říčná Hana víceboj BR 4.m
1985
- Říčná Hana víceboj KL 2.m
1990
- Poloková Iveta víceboj 9.m KL 7.m
1992
- Kinclová Pavla víceboj 11.m
- Bártová Daniela víceboj 15.m
1994
- Smetana Miroslav víceboj 12.m
- Tvrdý Tomáš víceboj 15.m
- Kinclová Pavla víceboj 15.m
1996
- Smrčková Lenka víceboj 83.m
- Spilka David víceboj 90.m
- Krejčí Milan víceboj 94.m
- Riesner Martin víceboj 118.m
1998
- Rexa Daniel víceboj 114.m
- Veska Jiří víceboj 117.m
2000
- Marešová Kateřina Fi-víceb. 15.m
- Spilka David víceboj 61.m
- Rexa Daniel víceboj 87.m
- Matera Luboš víceboj 121.m
2002
- Řádková Michaela družstvo 9.m víceboj 38.m
- Vlk Martin Fi-víceb. 16.m
- Rexa Daniel Fi-víceb. 17.m
- Spilka David víceboj 85.m
2004
- Marešová Kateřina družstvo 13.m Fi-víceb. 17.m
- Šikulová Jana družstvo 13.m Fi-víceb. 22.m
- Řádková Michaela družstvo 13.m víceboj 62.m
- Vlk Martin víceboj 96.m
- Čada Martin víceboj 106.m
2005
- Šikulová Jana Fi-víceb. 13.m BR 5.m
- Marešová Kateřina Fi-víceb 16.m
- Vlk Martin víceboj 31.m
2006
- Šikulová Jana družstvo 12.m víceboj 12.m BR 2.m
- Komrskova Jana družstvo12.m víceboj 11.m PŘ 4.m
- Vlk Martin družstvo 21.m víceboj 70.m KR48.m KŠ 71.m
- Rexa Daniel družstvo 21.m víceboj 101.m BR63.m KŠ 72.m
2007
- Šikulová Jana víceboj 16.m BR 5.m
- Komrsková Jana PŘ 5.m
- Pálešová Kristýna Fi-víceb. 7.m
- Pechancová Nicole Fi-víceb. 21.m
2008
- Pálešová Kristýna Fi-víceb. 11.m
- Šikulová Jana Fi-víceb. 13.m
2009
- Komrsková Jana PŘ 8.m
- Šikulová Jana víceboj 32.m
- Verbová Eva víceboj 35.m
- Novotný Vladimír KR 67.m
2010
- Šikulová Jana družstvo 22.m víceboj 16.m BR 19.m
- Veisová Veronika družstvo 22.m BR 67.m
- Barešová Veronika družstvo 22.m BR 68.m
- Krejčí Milan družstvo 16.m PŘ 52.m
2011
- Šikulová Jana Fi-víceb. 19.m
- Pálešová Kristýna víceboj 35.m
2012
- Šikulová Jana BR 20.m PŘ 27.m
2013
- Šikulová Jana Fi-víceb. 20.m BR 10.m
- Pálešová Kristýna víceboj 36.m
2014
- Pálešová Kristýna 17.m
- Šikulová Jana 18.m
2015
- Kányai Anna Maria 60.m
- Jessen David 33.m