1926
- Gajdoš Jan družstvo 1.m
- Šupčík Bedř. družstvo 1.m
- Vácha Ladislav družstvo 1.m víceboj 3.m
- Karafiát Jan družstvo 1.m víceboj 4.m
1930
- Gajdoš Jan družstvo 1.m víceboj 2.m KŠ3.m KR3.m BR6.m HR4.m
- Vácha Ladislav družstvo 1.m víceboj 5.m KR 4.m BR 3.m
- Šupčík Bedřich družstvo 1.m KR 2.m
1931
- Hudec Alois víceboj 1.m KR 1.m BR 1.m HR 2.m
- Gajdoš Jan víceboj 3.m
- Šupčík Bedřich víceboj KR 3.m BR 5.m
1934
- Gajdoš Jan družstvo 2.m víceboj 6.m
- Hudec Alois družstvo 2.m KR 1.m
- Bajerová Jarka družstvo 1.m
1938
- Gajdoš Jan družstvo 1.m. víceboj 1.m PR1.m KŠ 4.m
- Hrubý Gustav družstvo 1.m víceboj 6.m
- Hudec Alois družstvo 1.m KR1.m PR2.m BR2.m HR2.m
1954
- Růžička Zdeněk družstvo 5.m
- Svoboda Josef družstvo 5.m
1958
- Matoušková -Šínová družstvo 2.m
1970
- Reizenthaler Miroslav družstvo 9.m
- Váchová Marcela družstvo 3.m
1974
- Tannenberger Gustav družstvo 9.m
1978
- Koldovský Bořivoj družstvo 9.m
- Migdau Jan družstvo 9.m
- Černá Věra družstvo 6.m víceboj 6.m BR 7. KL 5.m PR 6.m
- Brýdlová Dana družstvo 6.m víceboj 12.m
- Šauerová Anita družstvo 6.m víceboj 34.m
1979
- Koldovský Bořivoj družstvo 10.m
- Černá Věra družstvo 5.m víceboj 6.m KL 1.m PR 6.m
- Šauerová Anita družstvo 5.m víceboj 37.m
1981
1983
- Říčná Hana družstvo 6.m KL 2.m
1985
- Říčná Hana družstvo 5.m BR 3.m
- Poloková Iveta družstvo 5.m víceboj 10.m KL 4.m PR 6.m
1987
- Poloková Iveta družstvo 12.m víceboj KL 8.m
1989
- Poloková Iveta družstvo 12.m víceboj 22.m
1991
- Poloková Iveta družstvo 14.m Fi- víceb. 30.m
- Bártová Daniela družstvo 14.m Fi- víceb. 33.m
- Kinclová Pavla družstvo 14.m
- Krejčí Milan
- Hron Jiří
- Smetana Miroslav
1992
- Kinclová Pavla PŘ 12.m
- Riesner Martin PR 14.m PŘ 16.m
1993
- Smetana Miroslav víceboj 33.m
- Kinclová Pavla víceboj 42.m
1994
- Kinclová Pavla KL 13.m BR 26.m
- Riesner Martin PR 15.m
- Smetana Miroslav KR17.m PR25.m PŘ28.m
1995
- Kinclová Pavla víceboj 86. m
- Novotná Milena
- Tvrdý Tomáš
- Riesner Martin víceboj 133.m
- Krejčí Milan víceboj 154.m
1996
- Riesner Martin
- Krejčí Milan
- Spilka David PŘ 19.m
1997
- Spilka David víceboj 97.m
- Veska Jiří víceboj 159.m
- Rexa Daniel víceboj 192.m
1999
- Marešová Kateřina víceboj 60. m
- Matera Luboš víceboj 96. m
- Rexa Daniel víceboj 204.m
2001
- Řádková Michaela víceboj 82. m
- Marešová Kateřina víceboj 134. m
- Rexa Daniel víceboj 100. m
- Matera Luboš víceboj 236. m
2002
- Novotný Vladimír KR 52. m
2003
- Marešová Kateřina víceboj 76. m
- Šikulová Jana víceboj 87. m
- Řádková Michaela víceboj 180. m
- Rexa Daniel víceboj 212. m
2005
- Marešová Kateřina víceboj 37. m
- Šikulová Jana BR 12. m
- Rexa Daniel víceboj 36. m
2006
- Komrsková Jana družstvo 20.m víceboj 32.m
- Šikulová Jana družstvo 20. m víceboj 74. m
- Strnadová Martina družstvo 20. m víceboj 166. m
- Vlk Martin družstvo 39. m víceboj 108. m
- Rexa Daniel družstvo 39. m víceboj 238. m
2007
- Komrsková Jana družstvo 16. m víceboj 26. m PŘ 7.m
- Pálešová Kristýna družstvo 16. m Fi-víceb. 20. m
- Šikulová Jana družstvo 16. m víceboj 53. m
- Pechancová Nicole družstvo 16. m víceboj 54. m
- Strnadová Martina družstvo 16. m víceboj 203. m
- Verbová Eva družstvo 16. m víceboj 204. m
2009
- Verbová Eva víceboj 50. m
- Komrsková Jana PŘ 20. m
- Šikulová Jana BR 69. m
2010
- Šikulová Jana družstvo 30. m víceboj 70. m
- Pálešová Kristýna družstvo 30. m BR 84. m
- Jáňová Alice družstvo 30. m víceboj 134. m
- Veselý Jiří družstvo 36. m víceboj 207. m
2011
- Pálešová Kristýna víceb. 58. m
- Šikulová Jana víceb. zraněna PR 120.m
2013
- Pálešová Kristýna 30.m
- Jáňová Alice 69.m
2014
- Pálešová Kristýna 62.m
- Kányai Anna Maria 67.m
2015
- Jessen David 50.m (postup do závěrečné kvalifikace na OH)