Gymnastická školička
II.pololetí začíná 12.2.2024
Volná místa:
Želvičky: pondělí 9:50 úterý 10:00
Zajíčci: úterý 10:00
Opičky s rodiči: středa 15:00
Tygříci: pondělí 15:30 úterý 13:30
Berušky/Klokánci: pondělí 15:00 středa 13:30
Pro případné informace o volných místech pište hned na mail - gymnastickaskolicka@seznam.cz jméno, příjmení a datum narození dítěte a váš tel.):
2023/2024 Gymnastická školička - děti narozené 2022 - 2018
cvičení pro rodiče s dětmi a cvičení pro děti
- základní pohybové návyky + základy sportovní gymnastiky
- zábavná a hravá forma
- rozvoj koordinace, rovnováhy, osobnosti a láska k pohybu
- profi trenéři, řád, disciplína a pravidla
Přečtěte si prosím pravidla registrací i platební podmínky!
Rozdělení dětí:
KATEGORIE | DATUM NAROZENÍ DÍTĚTE |
Blešky | 2022 - nováčci |
Mravenečci | leden 2022 - červen(ec) 2022 (vždy s rodiči) |
Želvičky | červenec 2021 - prosinec 2021 (vždy s rodiči) |
Zajíčci | leden 2021 - červen 2021 (vždy s rodiči) |
Opičky | 2020 SR (s rodiči), BR (bez rodičů) |
Tygříci | 2019 (bez rodičů) |
Berušky/Klokánci | 2018 ( holky a kluci - bez rodičů) starší po domluvě |
Rozvrh hodin II.pololetí 2023/2024:
Pondělí
9:00 - 9:45 | Blešky | Lidovka |
9:00 - 9:45 | Mravenečci | 2.p Beruška |
9:00 - 9:45 | Mravenečci | tělocvična SG |
9:00 - 9:45 | Zajíčci | 3.p DC |
9:50 - 10:35 | Želvičky | tělocvična SG |
9:50 - 10:35 | Želvičky | 2.p Beruška |
9:50 - 10:35 | Zajíčci | 3.p DC |
10:00 - 10:45 | Blešky | Lidovka |
10:40 - 11:25 | Želvičky | 2.p Beruška |
10:40 - 11:25 | Zajíčci/Opičky SR | tělocvična SG |
10:40 - 11:25 | Zajíčci/Opičky SR | 3.p DC |
13:30 - 14:50! | Tygříci | 2.p Beruška |
13:30 - 14:50! | Berušky/Klokánci | 3.p DC |
15:00 - 16:20! | Berušky/Klokánci | 2.p Beruška |
15:30 - 16:50! | Opičky BR/Tygříci | Lidovka |
16:30 - 17:20 | Opičky SR | 2.p Beruška |
17:00 - 18:20! | Berušky/Klokánci | Lidovka |
17:30 - 18:50! | Tygříci | 2.p Beruška |
Úterý
9:00 - 9:45 | Mravenečci | 2.p Beruška |
9:00 - 9:45 | Zajíčci | 3.p DC |
9:50 - 10:35 | Mravenečci | 2.p Beruška |
10:00 - 10:45 | Zajíčci | 3.p DC |
10:40 - 11:25 | Želvičky | 2.p Beruška |
13:30 - 14:50! | Tygříci | 2.p Beruška/DC |
15:00 - 15:50 | Opičky SR | Lidovka |
15:00 - 15:45 | Zajíčci | 2.p Beruška |
16:00 - 16:50 | Tygříci | Lidovka |
16:00 - 16:50 | Opičky SR | 2.p Beruška |
17:00 - 17:50 | Opičky SR | Lidovka |
17:00 - 18:20 | Berušky/Klokánci | 2.p Beruška |
Středa
9:00 - 9:45 | Blešky | Lidovka |
9:00 - 9:45 | Mravenečci | 2.p Beruška |
9:50 - 10:35 | Želvičky | 2.p Beruška |
10:40 - 11:25 | Želvičky | 2.p Beruška |
10:00 - 10:45 | Blešky | Lidovka |
13:30 - 14:50! | Berušky/Klokánci | 2.p Beruška |
15:00 - 15:50 | Opičky SR | 2.p Beruška |
16:00 - 16:50 | Zajíčci | Lidovka |
16:00 - 16:50 | Opičky BR | 2.p Beruška |
17:00 - 17:50 | Opičky SR | Lidovka |
17:00 - 18:20! | Tygříci | 2.p Beruška |
Čtvrtek
9:00 - 9:45 | Mravenečci | 2.p Beruška |
9:00 - 9:45 | Mravenečci | 3.p DC |
9:00 - 9:45 | Želvičky | tělocvična SG |
9:50 - 10:35 | Želvičky | 2.p Beruška |
9:50 - 10:35 | Zajíčci | tělocvična SG |
9:50 - 10:35 | Mravenečci | 3.p DC |
10:40 - 11:25 | Zajíčci/Opičky SR | tělocvična SG |
10:40 - 11:25 | Želvičky | 2.p Beruška |
13:30 - 14:50! | Opičky BR/Tygříci | 2.p Beruška |
15:00 - 15:50 | Opičky BR | 2.p Beruška |
16:00 - 16:50 | Tygříci | 2.p Beruška |
17:00 - 18:20! | Berušky/Klokánci | 2.p Beruška |
Pátek
9:00 - 9:45 | Želvičky | 2.p Beruška |
9:00 - 9:45 | Želvičky | 3.p DC |
9:00 - 9:50 | Opičky SR | 3.p DC |
9:50 - 10:35 | Mravenečci | 2.p Beruška |
10:00 - 11:30! | Opičky BR/Tygříci/Berušky/Klokánci | 3.p DC |
10:40 - 11:25 | Želvičky | 2.p Beruška |
13:30 - 14:50! | Berušky/Klokánci | 3.p DC |
13:30 - 14:50! | Tygříci | 2.p Beruška |
15:00 - 15:50 | Opičky SR | 2.p Beruška |
16:00 - 16:50 | Opičky BR | 2.p Beruška |
17:00 - 18:20! | Tygříci | 2.p Beruška |
! - lekce 80/90 min
Vyhrazujeme si právo na změnu trenéra!