Gymnastická školička

Začínáme od 12.9.2022!!!!

 

Před odesláním registračního formuláře si přečtěte pravidla registrací a platební podmínky!

cvičení pro rodiče s dětmi a cvičení pro děti

  • základní pohybové návyky + základy sportovní gymnastiky
  • zábavná a hravá forma
  • rozvoj koordinace, rovnováhy, osobnosti a láska k pohybu 
  • profi trenéři, řád, disciplína a pravidla 

Cvičení I.pololetí 22/23 začínají 12.9.2022!

Rozdělení dětí:

KATEGORIE DATUM NAROZENÍ DÍTĚTE
Mravenečci  leden 2021 - červen(ec) 2021 (vždy s rodiči)
Želvičky červenec 2020 - prosinec 2020 (vždy s rodiči)
Zajíčci  leden 2020 - červen 2020 (vždy s rodiči)
Opičky 2019 SR (s rodiči), BR (bez rodičů)
Tygříci  2018 (bez rodičů)
Berušky/Klokánci 2017 a starší ( holky a kluci - bez rodičů)

Rozvrh hodin I.pololetí 2022/2023:

Pondělí                                                                                      

9:00 - 9:45 Mravenečci Radka  2.p Beruška
9:00 - 9:45 Zajíčci Lucka 3.p DC
9:50 - 10:35 Želvičky Radka 2.p Beruška 
9:50 - 10:35 Zajíčci/ Opičky SR Lucka  3.p DC
10:40 - 11:25 Želvičky Radka 2.p Beruška
10:40 - 11:30 Opičky SR Lucka 3.p DC
13:30 - 14:50! Tygříci/Berušky/Klokánci   2.p Beruška
13:30 - 14:50! Berušky/Klokánci   3.p DC
15:00 - 16:20! Opičky BR   2.p Beruška
16:30 - 17:50! Tygříci    2.p Beruška
18:00 - 18:55 Berušky/Klokánci   2.p Beruška

Úterý

9:00 - 9:45 Mravenečci Lucka 2.p Beruška
9:00 - 9:45 Zajíčci Radka  3.p DC
9:50 - 10:35 Mravenečci Lucka 2.p Beruška
10:00 - 10:45 Zajíčci Radka  3.p DC
10:40 - 11:25 Želvičky Lucka 2.p Beruška
13:30 - 14:50! Berušky/Klokánci   2.p Beruška/ DC
15:00 - 15:45 Zajíčci/Opičky SR   2.p Beruška
16:00 - 16:50 Opičky SR   2.p Beruška
17:00 - 17:50 Tygříci    2.p Beruška
18:00 - 18:50 Berušky/Klokánci   2.p Beruška
18:00 - 19:00 Tygříci/Berušky/Klokánci   Botanka

Středa

9:00 - 9:45 Mravenečci Jitka 2.p Beruška
9:50 - 10:35 Želvičky Jitka 2.p Beruška
10:40 - 11:25 Želvičky Jitka 2.p Beruška
13:30 - 14:50! Tygříci    2.p Beruška
15:00 - 15:50 Opičky SR   2.p Beruška
16:00 - 16:45 Zajíčci   2.p Beruška
17:00 - 17:50 Opičky SR   2.p Beruška

Čtvrtek

9:00 - 9:45 Mravenečci Radka  2.p Beruška
9:50 - 10:35 Mravenečci Radka  2.p Beruška
10:40 - 11:25 Želvičky Radka  2.p Beruška
13:30 - 14:50! Opičky BR/Tygříci   2.p Beruška
15:00 - 15:45 Zajíčci   2.p Beruška
16:00 -16:50 Opičky BR   2.p Beruška
17:00 - 17:50 Tygříci   2.p Beruška
18:00 - 19:00 Tygříci/Berušky/Klokánci   Botanka

Pátek

9:00 - 9:45 Želvičky Lucka 2.p Beruška
9:00 - 9:50 Opičky SR Radka 3.p DC
9:50 - 10:35 Mravenečci Lucka  2.p Beruška
10:00 - 11:30! Opičky BR/Tygříci/Berušky/Klokánci Radka 3.p DC
13:30 - 14:50! Tygříci/Berušky/Klokánci   2.p Beruška
15:00 - 15:50 Opičky SR   2.p Beruška
16:00 - 16:50 Opičky BR   2.p Beruška
17:00 - 18:20! Tygříci   2.p Beruška

!  - lekce 80/90 min