Gymnastická školička

Před odesláním registračního formuláře si přečtěte pravidla registrací a platební podmínky!

cvičení pro rodiče s dětmi a cvičení pro děti

  • základní pohybové návyky + základy sportovní gymnastiky
  • zábavná a hravá forma
  • rozvoj koordinace, rovnováhy, osobnosti a láska k pohybu 
  • profi trenéři, řád, disciplína a pravidla 

Cvičení začínají 13.9.2021!

Rozdělení dětí:

KATEGORIE DATUM NAROZENÍ DÍTĚTE
Mravenečci  leden 2020 - červen 2020 (vždy s rodiči)
Želvičky červenec 2019- prosinec 2019 (vždy s rodiči)
Zajíčci  leden 2019- červen 2019 (vždy s rodiči)
Opičky 2018 SR(s rodiči), BR(bez rodičů)
Tygříci  2017 (bez rodičů)
Berušky/Klokánci 2016 a starší ( holky a kluci - bez rodičů)

Rozvrh hodin I.pololetí 2021/2022:

Pondělí                                                                                      

9:00 - 9:45 Mravenečci Radka  2.p Beruška
9:10 - 10:00 Opičky SR Lenka   3.p DC
9:50 - 10:35 Želvičky Radka 2.p Beruška 
10:00 - 11:30! Opičky BR/ Tygříci/Berušky/Klokánci Lucka  3.p DC
10:40 - 11:25 Želvičky Radka 2.p Beruška
13:30 - 14:50! Berušky/Klokánci   3.p DC
15:25 - 16:15 Tygříci    2.p Beruška
16:20 -17:10 Opičky SR   2.p Beruška
17:15 - 18:05 Berušky/Klokánci   2.p Beruška
18:10 - 19:00 Berušky/Klokánci   2.p Beruška

Úterý

9:00 - 9:50 Zajíčci Radka  3.p DC
9:40 - 10:25 Mravenečci Lucka 2.p Beruška
10:00 - 10:50 Zajíčci Radka  3.p DC
10:30 - 11:15 Želvičky Lucka 2.p Beruška
13:30 - 14:50 Berušky/Klokánci Radka 2.p Beruška
15:00 - 15:50 Opičky BR   2.p Beruška
16:00 - 16:50 Tygříci    2.p Beruška
17:00 - 17:50 Tygříci    2.p Beruška
18:00 - 18:50 Berušky/Klokánci   2.p Beruška

Středa

9:00 - 9:45 Mravenečci Lucka  2.p Beruška
9:50 - 10:35 Želvičky Lucka  2.p Beruška
10:40 - 11:30 Zajíčci Lucka 2.p Beruška
13:30 - 14:50! Tygříci  Lucka/LLenka 2.p Beruška
15:00 - 15:50 Opičky SR Lucka  2.p Beruška
16:00 - 16:50 Zajíčci   2.p Beruška
17:00 - 17:50 Opičky BR   2.p Beruška

Čtvrtek

9:40 - 10:25 Mravenečci Radka  2.p Beruška
10:30 - 11:15 Želvičky Radka  2.p Beruška
13:30 - 14:50! Opičky BR/Tygříci Lucka/Lenka 2.p Beruška
15:00 - 15:50 Zajíčci/Opičky SR   2.p Beruška
16:00 -16:50 Opičky SR   2.p Beruška
17:00 - 17:50 Tygříci   2.p Beruška

Pátek

9:00 - 9:45 Želvičky Lucka 2.p Beruška
9:00 - 9:50 Zajíčci / Opičky SR Radka  3.p DC
9:50 - 10:35 Mravenečci Lucka  2.p Beruška
10:00 - 11:30!  Opičky BR/Tygříci/Berušky/Klokánci Radka 3.p DC

!  - lekce 80/90 min