Mistrovství České republiky 2021

Po dlouhé době jsme se s radostí potkali na mistrovství České republiky mistrovské třídy v Brně. Závody proběhly ve dnech 26. - 27.6.2021 v hale TJ Sokola Brno 1.

Cvičili zde kadeti, juniorky a junioři, ženy a muži. Předváděli opravdu velmi pěkné sestavy, ikdyž pro některé, zejména mladší účastníky to bylo náročné po tak dlouhé pauze.

 

Stručný přehled výsledků závodníků a závodnic Sokola Brno I

V kategorii kadetů jsme měli mít Tomáše Kaliniče, který měl ambice bojovat o medaile, ale naneštěstí se těsně před závodem zranil.

V kategorii JUNIORKY závodila:

  • Vanesa Mašová (Trenérka Janečková, Vlková) - vybojovala 1. místo ve víceboji
  • Klára Peterková - závodila ještě za svůj domácký oddíl TJ Prostějov, ale jíž delší dobu studuje a trénuje v Brně (Trenér Musil, Janečková) - 2. místo ve víeceboji
  • Alice Vlková  (Trenérka Janečková, Vlková) - vybojovala 3. místo ve víceboji
  • Eliška Drncová  (Trenérka Janečková, Vlková) - obsadila 4. místo ve víceboji
  • Monika Kršková  (Trenérka Janečková, Vlková) - obsadila 6. místo ve víceboji
  • Magdaléna Mravcová  (Trenérka Janečková, Vlková) - obsadila 7. místo ve víceboji
  • Adéla Růžičková  (Trenérka Janečková, Vlková) - obsadila 9. místo ve víceboji
  • Karolína Jelíknková  (Trenérka Janečková, Vlková) - obsadila 10. místo ve víceboji

V kategorii JUNIOŘI závodil:

  • Daniel Bago (Trenér Erhart, Hedbávný) - vybojoval 1. místo v šestiboji
  • Miroslav Durák (Trenér Hedbávný) - vybojoval 2. místo v šestiboji
  • Martin Pospíšil (Trenér Vlk) - vybojoval 3. místo v šestiboji
  • Daniel Němeček (Trenér Vlk) - vybojoval 4. místo v šestiboji
  • Sebastián Adamus  (Trenér Vlk) - vybojoval 5. místo v šestiboji
  • Joseph Smith  (Trenér Hedbávný) - vybojoval 6. místo v šestiboji
  • Milan Neshyba  (Trenér Hedbávný) - vybojoval 7. místo v šestiboji
  • Antonín Vašák  (Trenér Vlk) - vybojoval 10. místo v šestiboji
  • Adam Uherka  (Trenér Vlk) - vybojoval 11. místo v šestiboji
  • Jack Gagamov - bohužel po pádu na bradlech nemohl dokončit celý závod

V kategorii ŽENY závodila:

  • Marta Fraňková (Trenérka Janečková, Vlková) - vybojovala 3. místo ve víceboji
  • Leontýna Černocká - závodila na kladině

V kategorii MUŽI závodil:

  • David Jessen, který s přehledem ovládl celý šestiboj a vybojoval 1. místo (Trenér Hedbávný)
  • František Černý, předvedl krásný závod a vybojoval 3.místo v šestiboji (Trenér Hedbávný, Vlk, Káčer)
  • Milan Krejčí, který jako nejstarší účastník zvládl vybojovat 6. místo na MČR ve víceboji a za to mu velmi gratulujeme!
  • Jonáš Běhal, cvičil jen hrazdu, na kterou se aktuálně specializuje

 

 

PODROBNÉ VÝSLEDKY NAJDETE ZDE

VÝSLEDKY Z FINÁLE NA JEDNOTLIVÝCH NÁŘADÍCH