Cvičení pro děti (ročník 2013 a mladší) - rozvrh hodin 2017/2018

Místo ve Vámi vybrané skupině si můžete rezervovat zde: http://www.sokolbrno1.cz/registrace_rodice_s_detmi.html . Na rezervační maily odpovídáme do týdne. V případě, že jsme vám ještě neodpověděli, není v dané skupině prozatím místo a čekáme, až se vyjádří všechny děti, které chodily v prvním pololetí.

 Pokud máte nejasnosti, pište na cvicenisokolbrno1@seznam.cz.

 

Rozdělení dětí dle data narození:

Mravenečci   01-12/2016 začínající
Mravenečci 2 01/2016 - 06/2016
Želvičky 07/2015 - 12/2015
Zajíčci  01/2015 - 06/2015
Opičky 2014 SR(s rodiči), BR(bez rodičů)
Berušky holky 2013 bez rodičů
Klokánci kluci 2013 bez rodičů

Rozvrh hodin I.pololetí 2017/2018:

Pondělí                                                                                      

9:00 - 9:50 Mravenečci2 Radka/těl.Beruška
10:00 - 10:50 Želvičky Radka/těl.Beruška
10:00 - 10:50 Opičky SR Katka Blatecká/těl.SG
11:00 - 11:50 Želvičky Radka/těl.Beruška
16:00 - 16:50 Berušky Věra,Lucka/těl.Beruška
17:00 -17:50 Opičky BR Lucka,Věra/těl.Beruška
18:00 - 18:50 Berušky Věra,Lucka/těl.Beruška

Úterý

9:30 - 10:20 Mravenečci Lucka/těl.SG
9:40 - 10:30 Želvičky Katka Vlková/těl.Beruška
10:30 - 11:20 Mravenečci Lucka/těl.SG
10:40 - 11:30 Zajičci Katka Vlková/těl.Beruška
15:00 - 15:50 Berušky Radka,Věra/těl.Beruška
16:00 - 16:50 OpičkyBR Radka,Lucka/těl.Beruška
17:00 - 17:50 Klokánci Radka,Lucka/těl.Beruška

Středa

9:30 - 10:20 Mravenečci2 Radka/těl.Beruška
9:30 - 10:20 Zajíčci  Lucka/těl.SG
16:00 - 16:50 Klokánci Věra,Hanka/těl.Beruška
17:00 - 17:50 Berušky Katka Blatecká/těl.Beruška
18:00 - 18:50 Berušky Hanka, Věra/těl.Beruška

Čtvrtek

9:30 - 10:20 Mravenečci2 Katka Vlková/těl.Beruška
9:30 - 10:20 Zajíčci  Lucka/těl.SG
10:30 - 11:20 Želvičky Katka Vlková/těl.Beruška
16:00 - 16:50 Opičky SR Lucka,Hanka/těl.Beruška
17:00 -17:50 Klokánci Lucka,Hanka/těl.Beruška

Pátek

9:00 - 9:50 Želvičky Lucka/těl.Beruška
9:30 - 10:20 Zajíčci /Opičky Radka/těl.SG
10:00 - 10:50 Mravenečci2 Lucka/těl.Beruška
10:30 - 12:00 Berušky Radka,Věra/těl.SG
16:00 - 16:50 Zajíčci/Opičky SR Lucka/těl.Beruška
17:00 - 17:50 Opičky SR Lucka/těl.Beruška
Zajíčci