Memoriál J.Gajdoše 2006

Memoriál J.Gajdoše (Brno) 11.11.2006 - žákyně

Na letošním Memoriálu Jana Gajdoše se v roli rozhodčí objevila i známá rumunka Gina Gogean, mnohonásobná medailistka z OH a MS. Zde je na obrázku s gymnastkami ze Sokola Brno I.

Žákyně - družstva

            Pře Bra Kla Pro celk
1. Deva                  
  Trenca Diana 94 ROM   12,850 11,800 15,100 13,750  
  Savoaia Malina 94 ROM   13,400 11,900 13,550 14,000  
  Voicu Claudia 94 ROM   12,750 12,600 14,800 14,000  
            39,000 36,300 43,450 41,750 160,500
2. Slovenia                  
  Belak Teja 94 SLO   13,350 11,750 13,150 12,350  
  Novak Fiona 94 SLO   12,650 12,800 13,700 13,300  
  Šarec Rebeka 95 SLO   12,600 10,800 12,950 12,100  
  Mljač Kaja 95 SLO   12,400 9,250 11,350 11,350  
            38,600 35,350 39,800 37,750 151,500
3. Sokol Brno I A                  
  Barešová Veronika 94 CZE   13,000 10,600 11,350 12,200  
  Hedbávná Petra 95 CZE   11,050 9,550 11,450 12,350  
  Jáňová Alice 94 CZE   12,300 10,750 12,150 11,900  
  Jáňová Nika 94 CZE   12,100 10,300 12,600 12,050  
            37,400 31,650 36,200 36,600 141,850
4. Inter Bratislava                  
  Korenačková Jana 94 SVK   11,700 10,700 9,450 10,800  
  Áčová Lucia 95 SVK   12,400 10,800 11,000 11,850  
  Mokošová Barbora 97 SVK   10,850 9,500 12,150 11,300  
            34,950 31,000 32,600 33,950 132,500
5. Sokol Brno I B                  
  Šilhanová Rebeka 95 CZE   10,950 9,050 9,650    
  Winklerová Nikola 94 CZE   11,750 9,650 11,250 10,350  
  Šimunková Klára 94 CZE   11,350 8,300 10,050 10,650  
  Machátová Vendula 95 CZE   11,950 10,050 12,650 11,500  
            35,050 28,750 33,950 32,500 130,250
6. CSM Kaunas                  
  Zitineviciute Vaida 97 LTU   12,100 9,250 10,750 10,150  
  Rasitinyte Auguste 95 LTU   11,950 8,300 12,500 11,950  
  Jasilionyte Mante 95 LTU   11,850 8,750 9,800 11,450  
  Kontautaite Gintare 94 LTU   10,950 8,050 10,100 10,700  
            35,900 26,300 33,350 34,100 129,650
                     
                     
7. FT Tirol                  
  Meixner Christina 95 AUT   10,850 8,800 11,300 11,450  
  Rampl Magdalena 95 AUT   10,500 8,200 11,350 10,500  
  Sinic Melanie 94 AUT   12,400 8,700 12,050 11,950  
  Schwinghammer Marina 96 AUT   10,700 8,550 10,200 10,700  
            33,950 26,050 34,700 34,100 128,800
8. ČOS                  
  Vuová Michaela 95 CZE   10,800 8,600 9,950 10,450  
  Fučková Nikola 94 CZE     9,500 11,800 12,000  
  Nosková Lucie 94 CZE   10,850 9,500 10,150 10,200  
  Machková Hana 94 CZE   11,550 9,000 11,750 11,000  
            33,200 28,000 33,700 33,450 128,350
9. UTE Budapest                  
  Pásztor Renáta 94 HUN   12,500 9,100 10,600 11,400  
  Zhu Yin Jie 95 HUN   12,200 9,000 10,200 11,450  
  Xiong Hai Lun 97 HUN   10,200 8,650 10,500 11,050  
  Sram Vivien   HUN   10,400 8,500 10,450 10,900  
            35,100 26,750 31,550 33,900 127,300
10. STV Schorndorf                  
  Voith Jessica 95 GER   12,200 3,300 10,150 10,900  
  Karamanidou Maria 95 GER   12,000 8,050 11,200 10,950  
  Slámová Petra 94 CZE   11,400 8,500 9,600 11,550  
  Kozáková Petra 95 CZE   10,500 8,300 8,350 9,900  
            35,600 24,850 30,950 33,400 124,800
11. Sokol Kladno                  
  Kühnová Anežka 98 CZE   10,050 2,100 8,650 9,200  
  Lisá Dominika 96 CZE   11,750 7,950 9,850 10,700  
  Přibylová Karolína 94 CZE   12,250 8,550 10,200 10,800  
            34,050 18,600 28,700 30,700 112,050
12. GK Marjan Split                  
  Klanac Marija   CRO   11,000 1,300 10,050 9,950  
  Lozina Ana   CRO   11,300 1,000 10,500 9,700  
  Lalić Tea 96 CRO   11,650 2,000 9,750 10,200  
  Koljanin Karmen 96 CRO   11,100 1,750 9,550 9,900  
            34,050 5,050 30,300 30,050 99,450

Jednotlivkyně

            pře       bra       kla       pro       celk    
1. Voicu Claudia 94 Deva ROM 4,00 8,75   12,75 3,90 8,70   12,60 5,50 9,30   14,80 5,20 8,80   14,00 54,15 Q  
2. Trenca Diana 94 Deva ROM 4,20 8,65   12,85 3,80 8,00   11,80 5,80 9,30   15,10 5,10 8,65   13,75 53,50 Q  
3. Savoaia Malina 94 Deva ROM 4,40 9,00   13,40 4,40 7,50   11,90 5,40 8,15   13,55 5,10 8,90   14,00 52,85    
4. Novak Fiona 94 Slovenija SLO 4,00 8,65   12,65 4,60 8,20   12,80 4,50 9,20   13,70 5,00 8,30   13,30 52,45 Q  
5. Belak Teja 94 Slovenija SLO 4,40 8,95   13,35 3,30 8,45   11,75 5,00 8,15   13,15 4,20 8,15   12,35 50,60 Q  
6. Šarec Rebeka 95 Slovenija SLO 4,00 8,60   12,60 2,80 8,00   10,80 4,50 8,45   12,95 4,10 8,00   12,10 48,45    
7. Barešová Veronika 94 Sokol Brno I A CZE 4,20 8,80   13,00 2,50 8,10   10,60 4,50 6,85   11,35 4,10 8,10   12,20 47,15 Q  
8. Jáňová Alice 94 Sokol Brno I A CZE 4,00 8,30   12,30 2,70 8,05   10,75 3,70 8,45   12,15 3,40 8,50   11,90 47,10 Q  
9. Jáňová Nika 94 Sokol Brno I A CZE 4,20 7,90   12,10 2,80 7,50   10,30 4,00 8,60   12,60 3,80 8,25   12,05 47,05    
10. Machátová Vendula 95 Sokol Brno I B CZE 4,00 7,95   11,95 2,30 7,75   10,05 4,10 8,55   12,65 3,60 7,90   11,50 46,15    
11. Áčová Lucia 95 Inter Bratislava SVK 4,00 8,40   12,40 3,10 7,70   10,80 4,20 6,80   11,00 3,70 8,15   11,85 46,05 Q  
12. Sinic Melanie 94 FT Tirol AUT 4,20 8,20   12,40 2,90 5,80   8,70 4,50 7,55   12,05 3,90 8,15 0,1 11,95 45,10 Q  
13. Rasitinyte Auguste 95 CSM Kaunas LTU 4,40 7,55   11,95 1,30 7,00   8,30 3,70 8,80   12,50 3,50 8,45   11,95 44,70 Q  
14. Hedbávná Petra 95 Sokol Brno I A CZE 2,40 8,65   11,05 1,60 7,95   9,55 3,60 7,85   11,45 3,90 8,45   12,35 44,40    
15. Mljač Kaja 95 Slovenija SLO 4,00 8,40   12,40 2,60 6,65   9,25 3,10 8,25   11,35 3,10 8,25   11,35 44,35    
16. Mokošová Barbora 97 Inter Bratislava SVK 2,40 8,45   10,85 2,30 7,20   9,50 3,70 8,45   12,15 3,40 7,90   11,30 43,80 Q  
17. Pásztor Renáta 94 UTE Budapest HUN 4,20 8,30   12,50 1,40 7,70   9,10 3,30 7,30   10,60 3,20 8,20   11,40 43,60 Q  
18. Machková Hana 94 Sokol Hr. Králové CZE 3,40 8,15   11,55 1,40 7,60   9,00 3,40 8,35   11,75 2,90 8,10   11,00 43,30 Q  
19. Winklerová Nikola 94 Sokol Brno I B CZE 3,40 8,35   11,75 2,20 7,45   9,65 2,80 8,45   11,25 3,20 7,15   10,35 43,00    
20. Zhu Yin Jie 95 UTE Budapest HUN 4,00 8,20   12,20 1,80 7,20   9,00 2,20 8,00   10,20 3,40 8,05   11,45 42,85 n1  
21. Korenačková Jana 94 Inter Bratislava SVK 4,20 7,50   11,70 2,90 7,80   10,70 3,60 5,85   9,45 3,20 7,60   10,80 42,65    
22. Meixner Christina 95 FT Tirol AUT 2,40 8,45   10,85 1,30 7,50   8,80 4,50 6,80   11,30 3,70 7,75   11,45 42,40 n2  
23. Zitineviciute Vaida 97 CSM Kaunas LTU 4,20 7,90   12,10 1,60 7,65   9,25 2,50 8,25   10,75 2,90 7,25   10,15 42,25    
24. Karamanidou Maria 95 STV Schorndorf GER 4,00 8,00   12,00 2,00 6,05   8,05 3,20 8,00   11,20 3,80 7,15   10,95 42,20    
25. Jasilionyte Mante 95 CSM Kaunas LTU 4,20 7,65   11,85 1,60 7,15   8,75 3,00 6,80   9,80 3,40 8,05   11,45 41,85    
26. Přibylová Karolína 94 Sokol Kladno CZE 4,00 8,25   12,25 1,40 7,15   8,55 2,20 8,00   10,20 3,00 7,80   10,80 41,80    
27. Seško Kaja 95 Slovenija SLO 4,00 7,95   11,95 1,40 7,80   9,20 2,80 7,30   10,10 2,30 7,85   10,15 41,40    
28. Slámová Petra 94 Sokol Brno I CZE 4,00 7,40   11,40 1,90 6,60   8,50 2,60 7,00   9,60 3,40 8,15   11,55 41,05    
28. Nosková Lucie 94 Sokol Kampa Praha CZE 2,40 8,45   10,85 2,10 7,40   9,50 2,90 7,25   10,15 3,20 7,00   10,20 40,70    
28. Rampl Magdalena 95 FT Tirol AUT 2,40 8,10   10,50 1,30 6,90   8,20 2,90 8,45   11,35 3,20 7,30   10,50 40,55    
31. Xiong Hai Lun 97 UTE Budapest HUN 2,40 7,80   10,20 1,20 7,45   8,65 2,30 8,20   10,50 2,70 8,35   11,05 40,40    
32. Šimunková Klára 94 Sokol Brno I B CZE 3,00 8,35   11,35 2,10 6,20   8,30 3,10 6,95   10,05 3,20 7,45   10,65 40,35    
33. Sram Vivien   UTE Budapest HUN 4,00 6,40   10,40 1,20 7,30   8,50 2,30 8,15   10,45 2,90 8,00   10,90 40,25    
33. Lisá Dominika 96 Sokol Kladno CZE 4,00 7,75   11,75 1,30 6,65   7,95 2,70 7,15   9,85 3,00 7,70   10,70 40,25    
35. Schwinghammer Marina 97 FT Tirol AUT 2,40 8,30   10,70 1,30 7,25   8,55 3,40 6,80   10,20 3,10 7,60   10,70 40,15    
36. Vuová Michaela 95 Sokol Brno I CZE 2,40 8,40   10,80 1,40 7,20   8,60 2,60 7,35   9,95 2,30 8,15   10,45 39,80  
36. Kontautaite Gintare 94 CSM Kaunas LTU 2,40 8,55   10,95 1,40 6,65   8,05 2,60 7,50   10,10 2,70 8,00   10,70 39,80    
38. Kozáková Petra 95 Sokol Brno I CZE 2,40 8,10   10,50 1,10 7,20   8,30 1,50 6,85   8,35 2,40 7,50   9,90 37,05    
39. Voith Jessica 95 STV Schorndorf GER 4,00 8,20   12,20 1,60 6,70 5,0 3,30 2,80 7,35   10,15 2,90 8,00   10,90 36,55    
40. Lalić Tea 96 GK Marjan CRO 3,40 8,25   11,65 1,00 6,00 5,0 2,00 2,60 7,15   9,75 2,30 8,20 0,3 10,20 33,60    
41. Sivec Urša   Slovenija SLO 3,40 8,30   11,70 0,30 6,80 5,0 2,10 2,30 8,10   10,40 2,20 7,15   9,35 33,55    
42. Fučková Nikola 94 Sokol Mor. Ostrava CZE       0,00 2,10 7,40   9,50 3,30 8,50   11,80 3,20 8,80   12,00 33,30    
43. Lozina Ana   GK Marjan CRO 3,00 8,30   11,30 0,40 5,60 5,0 1,00 2,80 7,70   10,50 2,30 7,40   9,70 32,50    
44. Klanac Marija   GK Marjan CRO 3,00 8,00   11,00 0,40 5,90 5,0 1,30 2,50 7,55   10,05 2,10 7,85   9,95 32,30    
44. Koljanin Karmen 96 GK Marjan CRO 3,00 8,10   11,10 0,50 6,25 5,0 1,75 2,20 7,35   9,55 2,30 7,60   9,90 32,30    
46. Kühnová Anežka 98 Sokol Kladno CZE 2,40 7,65   10,05 0,20 6,90 5,0 2,10 1,30 7,35   8,65 1,70 7,50   9,20 30,00    
47. Šilhanová Rebeka 95 Sokol Brno I B CZE 2,40 8,55   10,95 1,50 7,55   9,05 3,20 6,45   9,65       0,00 29,65    

Memoriál J. Gajdoše (Brno) 11.11.2006 - žáci


 

 

Žáci - družstva

            pro kůň kru pře bra hra celk
1. Slovenija                      
  Potocnik Ziga 94 SLO   13,20 9,60 11,10 12,50 11,45 10,45  
  Pecan Matic 94 SLO   12,70 10,85 11,30 12,40 11,70 10,90  
  Zunko Zan 93 SLO   13,30 11,05 10,80 13,20 11,20 10,80  
  Alhady Omar 93 SLO   12,05 11,50 10,50 12,25 12,25 9,75  
            39,20 33,40 33,20 38,10 35,40 32,15 211,45
2. SGF Slovakia                      
  Michňák Slavomír 92 SVK   12,85 11,70 11,10 12,95 12,75 11,40  
  Argaláš Martin 92 SVK   12,35 11,00 11,30 13,20 11,20 12,20  
  Kiss Michal 94 SVK   11,95 9,95 10,30 12,90 11,15 9,95  
  Frandel Oliver 93 SVK   12,10 10,40 10,30 12,50 8,90 9,90  
            37,15 32,65 32,70 39,05 35,10 33,55 210,20
3. NKL Liestal                      
  Bourquin Luc 93 SUI   12,70 11,90 10,90 12,70 12,00 9,80  
  Brunner Janick 94 SUI   13,00 12,60 11,90 12,35 12,15 10,25  
  Schmidlin Theo 94 SUI   12,20 10,00 10,20 13,00 10,80 9,15  
  Ermel Wendelin 94 SUI   12,05 10,55 10,70 12,20 11,15 9,40  
            37,90 35,05 33,50 38,05 35,30 29,45 209,25
4. VTS Vorarlberg                      
  Fussenegger Michael 93 AUT   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00  
  Burtscher Alexander 94 AUT   11,60 11,75 10,80 12,95 11,90 11,05  
  Stampfer Josef 93 AUT   12,95 11,10 11,00 12,70 11,75 10,20  
  Oberhauser Roman 94 AUT   11,80 10,90 10,80 12,40 11,75 10,55  
            36,35 33,75 32,60 38,05 35,40 31,80 207,95
5. SK Hradčany Praha                      
  Pecka Štěpán 93 CZE   11,95 11,10 10,40 12,15 11,10 10,35  
  Horňák Josef 92 CZE   12,05 10,70 11,30 12,95 10,55 10,90  
  Bělka Jiří 93 CZE   11,70 11,70 9,90 12,20 11,60 10,55  
  Pazdera Martin 93 CZE   12,20 11,60 11,50 13,00 11,30 10,50  
            36,20 34,40 33,20 38,15 34,00 31,95 207,90
6. CSM Kaunas                      
  Monkevicius Irmantas 93 LTU   11,00 10,80 10,50 13,20 11,00 9,90  
  Burinskas Raimundas 93 LTU   11,80 10,00 10,60 12,80 11,90 10,35  
  Grinius Arminas 93 LTU   12,50 11,90 11,70 13,95 11,50 9,80  
            35,30 32,70 32,80 39,95 34,40 30,05 205,20
7. Sokol Kolín                      
  Spudil Dominik 93 CZE   11,30 9,60 10,30 12,10 10,15 8,70  
  Kardoš David 94 CZE   10,45 10,10 10,30 10,90 10,55 9,30  
  Radovesnický Daniel 94 CZE   12,70 11,30 11,90 12,40 12,20 11,80  
  Frick Jürgen 94 AUT   12,50 10,40 10,60 12,40 11,10 9,85  
            36,50 31,80 32,80 36,90 33,85 30,95 202,80
8. RLZ Luzern                      
  Müller Kevin 92 SUI     12,10     10,95    
  Hauser Serge 92 SUI   11,05 11,20 9,30 12,50 11,00 10,00  
  Furrer Elias 93 SUI   12,60 10,10 11,20 12,45 10,95 10,10  
  Kalbermatter Philipp 94 SUI   10,70 9,80 10,80 12,40 11,25 8,35  
            34,35 33,40 31,30 37,35 33,20 28,45 198,05
9. FT Tirol                      
  Kopeinik Daniel 95 AUT   11,60 10,00 10,10 12,00 10,50 7,15  
  Schranzhofer Marco 93 AUT   11,90 10,90 10,90 12,25 11,50 10,15  
  Hörburger Phillip 94 AUT   11,90 9,80 10,70 12,15 11,10 9,45  
  Brandstätter Daniel 95 AUT   11,90 10,20 9,90 12,30 10,90 10,60  
            35,40 30,70 31,70 36,40 33,10 26,75 194,05
10. ČOS                      
  Jílek Martin 93 CZE   11,10 9,80 10,40 12,15 8,70 8,95  
  Polák Lukáš 94 CZE   11,80 10,00 10,00 12,60 11,70 9,20  
  Romanovský Daniel 96 CZE   11,25 9,10 10,10 12,65 10,60 8,40  
  Brázdil Radek 92 CZE   11,65 9,00 9,50 13,20 10,90 9,70  
            34,70 28,90 30,50 38,45 33,20 27,85 193,60
11. UTE Budapest                      
                         
  Marosi Dániel 96 HUN   10,85 9,75 9,70 12,05 9,40 7,30  
  Pásztor János 96 HUN   12,10 9,30 9,80 12,45 9,85 8,65  
  Tusch Florian 94 AUT   11,60 10,20 10,10 10,50 10,65 9,10  
            34,55 29,25 29,60 35,00 29,90 25,05 183,35

Jednotlivci

            pro       kůň       kru       pře       bra       hra       celk
1. Michňák Slavomír 92 SGF Slovakia SVK 3,60 9,25   12,85 4,10 7,60   11,70 2,40 8,70   11,10 3,80 9,15   12,95 3,80 8,95   12,75 3,50 7,90   11,40 72,75
2. Radovesnický Daniel 94 Sokol Kolín CZE 3,60 9,10   12,70 2,50 8,80   11,30 3,30 8,60   11,90 4,00 8,90 0,5 12,40 4,00 8,20   12,20 2,60 9,20   11,80 72,30
3. Brunner Janick 94 NKL Liestal SUI 4,00 9,00   13,00 3,80 8,80   12,60 3,50 8,40   11,90 3,80 8,55   12,35 3,20 8,95   12,15 2,80 7,45   10,25 72,25
4. Grinius Arminas 93 CSM Kaunas LTU 3,90 8,60   12,50 3,20 8,70   11,90 2,90 8,80   11,70 4,60 9,35   13,95 3,00 8,50   11,50 2,00 7,80   9,80 71,35
5. Argaláš Martin 92 SGF Slovakia SVK 3,30 9,05   12,35 3,20 7,80   11,00 2,20 9,10   11,30 3,80 9,40   13,20 3,00 8,20   11,20 3,00 9,20   12,20 71,25
6. Zunko Zan 93 Slovenija SLO 4,00 9,30   13,30 3,40 7,65   11,05 2,40 8,40   10,80 3,80 9,40   13,20 3,10 8,10   11,20 2,20 8,60   10,80 70,35
7. Pazdera Martin 93 SK Hradčany Praha CZE 3,10 9,10   12,20 2,80 8,80   11,60 2,60 8,90   11,50 3,80 9,20   13,00 2,20 9,10   11,30 1,80 8,70   10,50 70,10
8. Burtscher Alexander 94 VTS Vorarlberg AUT 2,70 8,90   11,60 2,70 9,05   11,75 1,50 9,30   10,80 3,80 9,15   12,95 2,90 9,00   11,90 2,30 8,75   11,05 70,05
9. Bourquin Luc 93 NKL Liestal SUI 4,00 8,70   12,70 2,90 9,00   11,90 2,80 8,10   10,90 3,80 9,00 0,1 12,70 3,90 8,10   12,00 2,20 7,60   9,80 70,00
10. Pecan Matic 94 Slovenija SLO 4,10 8,60   12,70 2,70 8,15   10,85 2,10 9,20   11,30 3,80 9,10 0,5 12,40 3,30 8,40   11,70 2,30 8,60   10,90 69,85
11. Stampfer Josef 93 VTS Vorarlberg AUT 4,00 8,95   12,95 1,90 9,20   11,10 1,60 9,40   11,00 3,80 9,00 0,1 12,70 2,90 8,85   11,75 1,20 9,00   10,20 69,70
12. Horňák Josef 92 SK Hradčany Praha CZE 3,20 8,85   12,05 2,20 8,50   10,70 2,10 9,20   11,30 3,80 9,15   12,95 1,80 8,75   10,55 1,90 9,00   10,90 68,45
13. Potocnik Ziga 94 Slovenija SLO 3,70 9,50   13,20 2,20 7,40   9,60 2,30 8,80   11,10 3,80 8,70   12,50 2,60 8,85   11,45 1,40 9,05   10,45 68,30
13. Alhady Omar 93 Slovenija SLO 3,20 8,85   12,05 2,70 8,80   11,50 2,40 8,10   10,50 3,00 9,25   12,25 3,20 9,05   12,25 0,80 8,95   9,75 68,30
15. Oberhauser Roman 94 VTS Vorarlberg AUT 2,80 9,00   11,80 2,70 8,20   10,90 1,60 9,20   10,80 3,80 8,60   12,40 2,90 8,85   11,75 1,50 9,05   10,55 68,20
16. Bělka Jiří 93 SK Hradčany Praha CZE 3,00 8,70   11,70 2,80 8,90   11,70 1,70 8,20   9,90 3,00 9,20   12,20 2,80 8,80   11,60 1,50 9,05   10,55 67,65
17. Schranzhofer Marco 93 FT Tirol AUT 2,90 9,00   11,90 2,70 8,20   10,90 1,70 9,20   10,90 3,00 9,25   12,25 2,50 9,00   11,50 1,40 8,75   10,15 67,60
18. Burinskas Raimundas 93 CSM Kaunas LTU 3,10 8,70   11,80 1,50 8,50   10,00 2,10 8,50   10,60 3,80 9,00   12,80 3,00 8,90   11,90 1,80 8,55   10,35 67,45
19. Furrer Elias 93 RLZ Luzern SUI 3,50 9,10   12,60 3,00 7,10   10,10 2,70 8,50   11,20 3,00 9,45   12,45 2,20 8,75   10,95 1,10 9,00   10,10 67,40
20. Pecka Štěpán 93 SK Hradčany Praha CZE 2,80 9,15   11,95 2,10 9,00   11,10 1,70 8,70   10,40 3,00 9,15   12,15 2,20 8,90   11,10 1,40 8,95   10,35 67,05
21. Frick Jürgen 94 VTS Vorarlberg AUT 3,50 9,00   12,50 1,20 9,20   10,40 1,60 9,00   10,60 3,00 9,40   12,40 2,60 8,50   11,10 1,20 8,65   9,85 66,85
22. Monkevicius Irmantas 93 CSM Kaunas LTU 2,60 8,40   11,00 2,20 8,60   10,80 1,80 8,70   10,50 3,80 9,40   13,20 2,10 8,90   11,00 1,80 8,10   9,90 66,40
23. Kiss Michal 94 SGF Slovakia SVK 3,20 8,75   11,95 1,60 8,35   9,95 1,90 8,40   10,30 3,80 9,10   12,90 2,90 8,25   11,15 1,80 8,15   9,95 66,20
24. Ermel Wendelin 94 NKL Liestal SUI 3,40 8,75 0,1 12,05 1,60 8,95   10,55 1,70 9,00   10,70 3,80 8,50 0,1 12,20 3,10 8,05   11,15 1,50 7,90   9,40 66,05
25. Brandstätter Daniel 95 FT Tirol AUT 2,90 9,00   11,90 1,30 8,90   10,20 1,60 8,30   9,90 3,00 9,30   12,30 2,00 8,90   10,90 1,20 9,40   10,60 65,80
26. Schmidlin Theo   NKL Liestal SUI 3,50 8,80 0,1 12,20 1,60 8,40   10,00 1,70 8,50   10,20 3,80 9,20   13,00 3,10 7,70   10,80 1,90 7,25   9,15 65,35
27. Polák Lukáš 94 Sokol Pha Vršovice CZE 2,80 9,00   11,80 1,30 8,70   10,00 1,90 8,10   10,00 3,80 8,80   12,60 2,60 9,10   11,70 1,20 8,00   9,20 65,30
28. Hörburger Phillip 94 FT Tirol AUT 2,50 9,40   11,90 1,30 8,50   9,80 1,50 9,20   10,70 3,00 9,15   12,15 2,20 8,90   11,10 1,20 8,25   9,45 65,10
29. Hauser Serge 92 RLZ Luzern SUI 2,20 8,85   11,05 2,70 8,50   11,20 1,70 7,60   9,30 3,00 9,50   12,50 2,20 8,80   11,00 1,20 8,80   10,00 65,05
30. Frandel Oliver 93 SGF Slovakia SVK 3,30 8,80   12,10 1,60 8,80   10,40 1,90 8,40   10,30 3,00 9,50   12,50 2,30 6,60   8,90 1,80 8,10   9,90 64,10
31. Brázdil Radek 92 Sokol Zlín CZE 2,40 9,25   11,65 1,70 7,30   9,00 1,80 7,70   9,50 3,80 9,40   13,20 2,60 8,30   10,90 1,20 8,50   9,70 63,95
32. Kalbermatter Philipp 94 RLZ Luzern SUI 2,00 8,70   10,70 1,90 7,90   9,80 2,10 8,70   10,80 3,00 9,40   12,40 2,20 9,05   11,25 1,50 6,85   8,35 63,30
33. Tusch Florian 94 FT Tirol AUT 2,60 9,00   11,60 1,30 8,90   10,20 0,80 9,30   10,10 3,00 7,50   10,50 1,80 8,85   10,65 1,20 7,90   9,10 62,15
33. Pásztor János 96 UTE Budapest HUN 3,60 8,50   12,10 1,30 8,00   9,30 1,70 8,10   9,80 3,00 9,45   12,45 2,20 7,65   9,85 0,70 7,95   8,65 62,15
33. Spudil Dominik 93 Sokol Kolín CZE 2,80 8,50   11,30 1,40 8,20   9,60 2,10 8,20   10,30 3,00 9,10   12,10 2,20 7,95   10,15 0,60 8,10   8,70 62,15
36. Romanovský Daniel 96 Sokol Zlín CZE 2,70 8,55   11,25 1,60 7,50   9,10 1,50 8,60   10,10 3,40 9,25   12,65 2,60 8,00   10,60 1,60 6,80   8,40 62,10
37. Kardoš David 94 Sokol Kolín CZE 3,00 7,75 0,3 10,45 1,40 8,70   10,10 1,80 8,50   10,30 3,40 7,50   10,90 1,90 8,65   10,55 0,90 8,40   9,30 61,60
38. Kopeinik Daniel 95 FT Tirol AUT 2,90 8,70   11,60 1,30 8,70   10,00 0,80 9,30   10,10 3,00 9,00   12,00 1,40 9,10   10,50 1,20 5,95   7,15 61,35
39. Jílek Martin 93 Sokol Pha Vršovice CZE 2,40 8,70   11,10 1,50 8,30   9,80 1,50 8,90   10,40 3,00 9,25 0,1 12,15 1,20 7,50   8,70 1,20 7,75   8,95 61,10
40. Marosi Dániel 96 UTE Budapest HUN 2,30 8,55   10,85 1,30 8,45   9,75 1,70 8,00   9,70 3,00 9,05   12,05 2,20 7,20   9,40 0,00 7,30   7,30 59,05
41. Müller Kevin 92 RLZ Luzern SUI       0,00 3,90 8,20   12,10       0,00       0,00 2,20 8,75   10,95       0,00 23,05
42. Fussenegger Michael 93 VTS Vorarlberg AUT       0,00       0,00       0,00       0,00       0,00       0,00 0,00


 

Memoriál J. Gajdoše (Brno) 12.11. - finále žáci,žákyně

 

V neděli 12.11. proběhlo v Brně finále MJG 06 - utkání dvojic. Do něj postoupilo ze sobotního závodu 12 nejlepších děvčat a 12 nejlepších chlapců, z každého družstva max. 2 závodníci. Složení soutěžních dvojic bylo vylosováno a závod probíhal takto:

nejdříve proběhl závod na libovolných 2 nářadích. Známky se sečetly a 6 nejlepších dvojic se kvalifikovalo do 2.kola. V něm si závodníci vybrali 3. nářadí. Po součtu bodů pouze tohoto třetího nářadí, postoupily 4 nejlepší dvojice do finále. Zde si již děvčata nemohla vybrat, musela jít na posledním, 4. nářadí, na kterém ještě nenastoupila, chlapci si vybrali ze 6-ti svých nářadí 4. Součet tohoto nářadí určil vítěze.

Celkové výsledky:

       
1. Voicu Claudia Argaláš Martin ROM/SVK
2. Savoaia Malina Pecan Matic ROM/SLO
3. Novak Fiona Burtscher Alexander SLO/AUT
4. Barešová Veronika Stampfer Josef CZE/AUT
5. Sinic Melanie Pazdera Martin AUT/CZE
6. Pásztor Renáta Michňák Slavomír HUN/SVK
7. Áčová Lucia Zunko Zan SVK/SLO
8. Jáňová Alice Bělka Jiří CZE
9. Machková Hana Radovesnický Daniel CZE
10. Belak Teja Brunner Janick SLO/SUI
11. Mokošová Barbora Schranzhofer Marco SVK/AUT
12. Zhu Yin Jie Bourquin Luc HUN/SUI

Kvalifikace

      pře   bra   kla   pro   pro   kůň   kru   pře   bra   hra   celk
1. Savoaia Malina ROM A 4,40 B 9,25 A B A B A 5,10 B 8,95 A B A B A 2,10 B 9,05 A B A 3,30 B 8,30 A B 50,450
  Pecan Matic SLO 13,650           14,050           11,150       11,600        
2. Voicu Claudia ROM A 4,00 B 9,00 A B A B A 5,20 B 9,20 A B A B A B A B A 3,00 B 7,95 A 3,00 B 8,95 50,300
  Argaláš Martin SVK 13,000           14,400                   10,950   11,950    
3. Sinic Melanie AUT A 4,20 B 8,95 A B A B A 3,90 B 8,10 A 3,10 B 8,45 A B A B A 3,80 B 9,05 A B A B 49,550
  Pazdera Martin CZE 13,150           12,000   11,550           12,850            
3. Novak Fiona SLO A 4,00 B 9,20 A 4,60 B 8,65 A B A B A B A 2,70 B 8,90 A B A B A 3,20 B 8,30 A B 49,550
  Burtscher Alexander AUT 13,200   13,250               11,600           11,500        
5. Pásztor Renáta HUN A 4,20 B 8,60 A B A B A 3,10 B 7,90 A B A 4,40 B 8,35 A B A B A 3,90 B 8,65 A B 49,100
  Michňák Slavomír SVK 12,800           11,000       12,750           12,550        
6. Barešová Veronika CZE A 4,20 B 8,80 A B A B A 4,10 B 8,80 A 3,40 B 8,60 A B A B A B A 3,50 B 7,65 A B 49,050
  Stampfer Josef AUT 13,000           12,900   12,000               11,150        
7. Áčová Lucia SVK A 4,00 B 8,70 A B A B A 3,70 B 8,35 A B A 3,30 B 7,25 A B A 3,80 B 9,55 A B A B 48,650
  Zunko Zan SLO 12,700           12,050       10,550       13,350            
8. Jáňová Alice CZE A 4,00 B 8,35 A B A B A 3,30 B 8,55 A 3,20 B 8,60 A B A B A 3,00 B 9,20 A B A B 48,200
  Bělka Jiří CZE 12,350           11,850   11,800           12,200            
9. Machková Hana CZE A B A B A 3,50 B 8,40 A 2,80 B 8,30 A 3,70 B 9,00 A B A B A B A 4,00 B 8,20 A B 47,900
  Radovesnický Daniel CZE         11,900   11,100   12,700               12,200        
10. Belak Teja SLO A B A 3,70 B 8,55 A B A 4,10 B 8,70 A B A 2,90 B 7,30 A B A B A B A 2,80 B 8,45 46,500
  Brunner Janick SUI     12,250       12,800       10,200               11,250    
11. Mokošová Barbora SVK A B A B A 3,20 B 8,95 A 3,30 B 8,30 A 2,90 B 8,25 A B A B A B A 2,50 B 8,80 A B 46,200
  Schranzhofer Marco AUT         12,150   11,600   11,150               11,300        
12. Zhu Yin Jie HUN A 4,00 B 8,35 A B A B A 3,30 B 7,85 A 3,50 B 8,45 A B A 2,00 B 8,00 A B A B A B 45,450
  Bourquin Luc SUI 12,350           11,150   11,950       10,000                

2.kolo

      pře   bra   kla   pro   pro   kůň   kru   pře   bra   hra   celk
1. Novak Fiona SLO A B A B A 5,00 B 9,05 A B A B A B A B A 3,80 B 8,95 A B A B 26,800
  Burtscher Alexander AUT         14,050                   12,750            
2. Savoaia Malina ROM A B A 4,40 B 8,60 A B A B A B A B A B A 3,80 B 9,30 A B A B 26,100
  Pecan Matic SLO     13,000                       13,100            
3. Barešová Veronika CZE A B A B A 4,10 B 8,30 A B A B A B A B A 3,80 B 9,10 A B A B 25,200
  Stampfer Josef AUT         12,400                   12,800            
4. Voicu Claudia ROM A B A 3,90 B 8,90 A B A B A 3,30 B 9,00 A B A B A B A B A B 25,100
  Argaláš Martin SVK     12,800           12,300                        
5. Sinic Melanie AUT A B A B A 4,50 B 6,60 A B A B A 2,80 B 8,90 A B A B A B A B 22,800
  Pazdera Martin CZE         11,100           11,700                    
6. Pásztor Renáta HUN A B A B A 3,60 B 7,25 A B A B A B A B A B A B A 3,50 B 8,35 22,700
  Michňák Slavomír SVK         10,850                           11,850    

finále

      pře   bra   kla   pro   pro   kůň   kru   pře   bra   hra   celk
1. Voicu Claudia ROM A B A B A 5,60 B 9,25 A B A B A B A B A 3,80 B 9,50 A B A B 28,150
  Argaláš Martin SVK         14,850                   13,300            
2. Savoaia Malina ROM A B A B A 5,70 B 8,85 A B A 4,00 B 8,85 A B A B A B A B A B 27,400
  Pecan Matic SLO         14,550       12,850                        
3. Novak Fiona SLO A B A B A B A 4,90 B 8,90 A 2,70 B 9,00 A B A B A B A B A B 25,500
  Burtscher Alexander AUT             13,800   11,700                        
4. Barešová Veronika CZE A B A 2,40 B 8,10 A B A B A B A 2,00 B 9,25 A B A B A B A B 21,750
  Stampfer Josef AUT     10,500               11,250